Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to ka translation catalogue (28 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Delete
ka: წაშლა

en: Remove
ka: ამოშლა

en: Language
ka: ენა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Overview
ka: მიმოხილვა

en: Tag
ka: ტეგი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Weight
ka: წონა

en: Image
ka: სურათი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Update
ka: განახლება

en: Updated
ka: განახლებულია

en: Options
ka: პარამეტრები

en: Created
ka: შექმნილია

en: All
ka: ყველა

en: Never
ka: არასდროს

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Authored by
ka: ავტორი

en: Desc
ka: აღწერა

en: Position
ka: პოციზია

en: Full
ka: სრული

en: Cron
ka: კრონი

en: ‹ Previous
ka: ‹ წინა

en: Next ›
ka: შემდეგი ›

en: Language code
ka: ენის კოდი

en: - All -
ka: - ყველა -
