Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to ps translation catalogue (25 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Delete
ps: ړنګول

en: Remove
ps: لركول

en: Language
ps: ژبه

en: Tags
ps: بچوي

en: Overview
ps: پاسلیدنه

en: Tag
ps: بچوۍ

en: Edit
ps: سمون

en: Weight
ps: وزن

en: Image
ps: انځور

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Update
ps: اوسمهالیز

en: View
ps: ليد

en: Updated
ps: اوسمهالیز شو

en: Theme
ps: ویینه

en: ID
ps: پېژند

en: All
ps: ټول

en: Never
ps: هيڅکله

en: Hostname
ps: کوربه نوم

en: Published
ps: خپاره شوي

en: Position
ps: ځاى

en: Sort by
ps: چاڼ پر

en: Apply
ps: تطبيقول

en: - All -
ps: - ټول -
