Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha3) - en to ta translation catalogue (12 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Language
ta: மொழி

en: Edit
ta: தொகுக்க

en: Reset
ta: மீளமைக்க

en: Weight
ta: நிறை

en: Settings
ta: அமைப்புகள்

en: Name
ta: பெயர்

en: Update
ta: இற்றைப்படுத்துக

en: View
ta: நோக்குக

en: Hostname
ta: ஓம்புனர் பெயர்

en: Published
ta: பிரசுரிக்கப்பட்டது
