Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to si translation catalogue (9 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Language
si: භාෂාව

en: Edit
si: සංස්කරණය

en: Image
si: රූපය

en: Name
si: නම

en: All
si: සියල්ල

en: Items per page
si: පිටුවක දිස්‌වන ඒකක
