Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha4) - en to th translation catalogue (30 entries)

en: Title
th: หัวข้อ

en: Delete
th: ลบ

en: Remove
th: เอาออก

en: Quantity
th: จำนวน

en: Overview
th: ภาพรวม

en: Edit
th: แก้ไข

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Update
th: ปรับปรุง

en: View
th: ดู

en: Theme
th: แบบเว็บไซต์

en: ID
th: ไอดี

en: Options
th: ตัวเลือก

en: Created
th: สร้างเมื่อ

en: All
th: ทั้งหมด

en: Never
th: ไม่เคย

en: Hostname
th: ชื่อโฮสต์

en: Authored by
th: โพสต์โดย

en: Price
th: ราคา

en: Add to cart
th: หยิบใส่ตะกร้า

en: Store
th: ร้านค้า

en: Position
th: ตำแหน่ง

en: Cart
th: ตะกร้า

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: ‹ Previous
th: ‹ previous

en: Next ›
th: next ›

en: Barcode
th: บาร์โค้ด

en: « First
th: « first

en: Last »
th: last »

en: Entity ID
th: รหัสเอนทิตี
