Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to ca translation catalogue (56 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Remove
ca: Elimina

en: Language
ca: Llengua

en: Quantity
ca: Quantitat

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Overview
ca: Resum

en: Tag
ca: Etiqueta

en: Edit
ca: Edita

en: Reset
ca: Reinicialitza

en: Password
ca: Contrasenya

en: Weight
ca: Pes

en: Image
ca: Imatge

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Help
ca: Ajuda

en: Update
ca: Actualitza

en: View
ca: Mostra

en: Updated
ca: Actualitzat

en: Theme
ca: Tema

en: Options
ca: Opcions

en: Created
ca: Creat

en: All
ca: Tot

en: Never
ca: Mai

en: Hostname
ca: Nom de l'ordinador

en: Published
ca: Publicat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Price
ca: Preu

en: Domain
ca: Domini

en: Product ID
ca: ID del producte

en: Add to cart
ca: Afegeix al carretó

en: Store
ca: Botiga

en: Position
ca: Posició

en: Sort by
ca: Ordena per

en: Full
ca: Complet

en: Product type
ca: Tipus de producte

en: Cart
ca: Carretó

en: Changed
ca: Canviat

en: ‹ Previous
ca: ‹ Anterior

en: Next ›
ca: Següent ›

en: Collection
ca: Col·lecció

en: Apply
ca: Aplica

en: Language code
ca: Codi de llengua

en: Unavailable
ca: No disponible

en: Offset
ca: Desplaçament

en: Tips
ca: Consells

en: More info
ca: Més informació

en: Out of stock
ca: Esgotat

en: Items per page
ca: Elements per pàgina

en: - All -
ca: - Tot -

en: Connection
ca: Connexió

en: « First
ca: « Primer

en: Last »
ca: Últim »

en: Entity ID
ca: ID de l'entitat

en: Master
ca: Mestre

en: content @type: deleted @label.
ca: contingut @type: s'ha eliminat @label.
