Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to km translation catalogue (26 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Delete
km: លុប

en: Remove
km: យកចេញ

en: Language
km: ភាសា

en: Tags
km: ស្លាក

en: Overview
km: ទិដ្ឋភាព​ទូទៅ

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Reset
km: កំណត់​ឡើង​វិញ

en: Password
km: ពាក្យ​សម្ងាត់

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Image
km: រូប​ភាព

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Help
km: ជំនួយ

en: Update
km: ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: View
km: មើល

en: Updated
km: បាន​ធ្វើ​បច្ចុប្បន្នភាព

en: Options
km: ជម្រើស

en: Created
km: បាន​បង្កើត

en: All
km: ទាំងអស់

en: Never
km: កុំ

en: Hostname
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: Published
km: បាន​បោះពុម្ព​ផ្សាយ

en: Authored by
km: និពន្ធ​ដោយ​

en: Domain
km: ដែន

en: Language code
km: កូដ​ភាសា
