Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to kn translation catalogue (41 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Remove
kn: ತೆಗೆದುಹಾಕು

en: Language
kn: ಭಾಷೆ

en: Quantity
kn: ರಾಶಿ

en: Tags
kn: ಟ್ಯಾಗ್‍ಗಳು

en: Overview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Tag
kn: ಟ್ಯಾಗ್

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Reset
kn: ಪುನಃ ಹೊಂದಿಸು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Image
kn: ಚಿತ್ರ

en: Settings
kn: ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Update
kn: ಅಪ್ಡೇಟ್ ಮಾಡು

en: View
kn: ನೋಡು

en: Updated
kn: ಅಪ್‌ಡೇಟ್‌ ಮಾಡಲಾಗಿದ್ದು

en: Theme
kn: ಪರಿಸರವಿನ್ಯಾಸ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Options
kn: <b>ಆಯ್ಕೆಗಳು</b>

en: Created
kn: ನಿರ್ಮಿಸಲಾಗಿದೆ

en: All
kn: ಎಲ್ಲಾ

en: Never
kn: ಎಂದೂ ಅಲ್ಲ

en: Hostname
kn: ಅತಿಥೇಯದ ಹೆಸರು

en: Published
kn: ಪ್ರಕಟಿತ

en: Authored by
kn: ಲೇಖಕರು

en: Price
kn: ಪ್ರೈಸ್‌

en: Domain
kn: ಡೊಮೈನ್

en: Vendor
kn: ಒದಗಿಸಿದವರು

en: Position
kn: ಸ್ಥಾನ

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ

en: Collection
kn: ಸಂಗ್ರಹ

en: Apply
kn: ಅನ್ವಯಿಸು

en: Language code
kn: ಭಾಷಾ ಸಂಕೇತ

en: Unavailable
kn: ಲಭ್ಯವಿಲ್ಲ

en: Tips
kn: ಸಲಹೆಗಳು

en: More info
kn: ಹೆಚ್ಚಿನ ಮಾಹಿತಿ

en: Connection
kn: ಸಂಪರ್ಕ
