Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to lo translation catalogue (6 entries)

en: Delete
lo: ລຶບ

en: Edit
lo: ດັດແກ້

en: Password
lo: ລະຫັດຜ່ານ

en: Image
lo: ຮູບພາບ

en: Help
lo: ຊ່ວຍເຫຼືອ

en: View
lo: ພາບລວມ
