Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha5) - en to sv translation catalogue (64 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Remove
sv: Ta bort

en: Language
sv: Språk

en: Quantity
sv: Antal

en: Tags
sv: Etiketter

en: Overview
sv: Översikt

en: Tag
sv: Etikett

en: Edit
sv: Redigera

en: Reset
sv: Återställ

en: Password
sv: Lösenord

en: Weight
sv: Vikt

en: Image
sv: Bild

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Help
sv: Hjälp

en: Update
sv: Uppdatera

en: View
sv: Visa

en: Sync
sv: Synkronisera

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: Theme
sv: Tema

en: Options
sv: Alternativ

en: Created
sv: Skapad

en: All
sv: Alla

en: Never
sv: Aldrig

en: Hostname
sv: Värdnamn

en: Published
sv: Publicerad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Price
sv: Pris

en: Domain
sv: Domän

en: Product ID
sv: ID för vara

en: Add to cart
sv: Lägg till i varukorg

en: Desc
sv: Fallande

en: Store
sv: Butik

en: SKU
sv: Artikelnummer

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Full
sv: Fullständig

en: Product type
sv: Typ av vara

en: Cron
sv: Schemalagda aktiviteter

en: Cart
sv: Varukorg

en: Changed
sv: Ändrad

en: Grams
sv: Gram

en: ‹ Previous
sv: ‹ Föregående

en: Next ›
sv: Nästa ›

en: Collection
sv: Samling

en: Apply
sv: Applicera

en: Language code
sv: Språkkod

en: Barcode
sv: Streckkod

en: Unavailable
sv: Ej tillgänglig

en: Offset
sv: Kompensera

en: Shared secret
sv: Hemligt ord

en: More info
sv: Mer information

en: Add to cart form
sv: Formulär för Lägg till i varukorg

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: Option 1
sv: Alternativ 1

en: Option 2
sv: Alternativ 2

en: Option 3
sv: Alternativ 3

en: API Settings
sv: API-inställningar

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
