Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to af translation catalogue (30 entries)

en: Title
af: Titel

en: Delete
af: Vee uit

en: Remove
af: Verwyder

en: Language
af: Taal

en: Quantity
af: Aantal

en: Tags
af: Etikette

en: Overview
af: Oorsig

en: Tag
af: Etiket

en: Edit
af: Wysig

en: Reset
af: Herstel

en: Password
af: Wagwoord

en: Weight
af: Gewig

en: Image
af: Beeld

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Update
af: Dateer op

en: View
af: Wys

en: Options
af: Opsies

en: Created
af: Geskep

en: All
af: Alle

en: Never
af: Nooit

en: Hostname
af: Gasheernaam

en: Published
af: Gepubliseerd

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Price
af: Prys

en: Apply
af: Pas toe

en: Language code
af: Taalkode

en: - All -
af: - Alle -

en: Master
af: Meester
