Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to mk translation catalogue (5 entries)

en: Title
mk: Наслов

en: Remove
mk: Одстрани

en: Settings
mk: Поставки

en: Help
mk: Помош

en: - All -
mk: - Сите -
