Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to bs translation catalogue (23 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Delete
bs: Briši

en: Remove
bs: Ukloni

en: Language
bs: Jezik

en: Tags
bs: Tagovi

en: Overview
bs: Pregled

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Password
bs: Lozinka

en: Weight
bs: Težina

en: Image
bs: Slika

en: Settings
bs: Postavke

en: Name
bs: Ime

en: Help
bs: Pomoć

en: Update
bs: Ažuriranje

en: View
bs: Pregled

en: Theme
bs: Tema

en: Options
bs: Opcije

en: Created
bs: Kreiran

en: All
bs: Sve

en: Published
bs: Objavljeno

en: Authored by
bs: Napisao

en: Sort by
bs: Sortiraj prema

en: Apply
bs: Primjeni
