Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to eo translation catalogue (32 entries)

en: Title
eo: Titolo

en: Delete
eo: Forigu

en: Remove
eo: Forigu

en: Language
eo: Lingvo

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Edit
eo: Redaktu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Weight
eo: Pezo

en: Image
eo: Bildo

en: Settings
eo: Agordoj

en: Name
eo: Nomo

en: Help
eo: Helpo

en: Update
eo: Ĝisdatigu

en: View
eo: Vidu

en: ID
eo: Identigilo

en: Created
eo: Kreita

en: All
eo: Ĉiuj

en: Never
eo: Neniam

en: Hostname
eo: Gastiganta nomo

en: Published
eo: Publikigita

en: Authored by
eo: Verkita de

en: Desc
eo: malkreske

en: Position
eo: Loko

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: Full
eo: Kompleta

en: Apply
eo: Apliku

en: Language code
eo: Lingva kodo

en: - All -
eo: - Ĉio -

en: UUID
eo: Unika uzantonomero

en: Asc
eo: kreske
