Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ga: Scrios

en: Remove
ga: Bain

en: Language
ga: Teanga

en: Quantity
ga: Méid

en: Edit
ga: Cuir in eagar

en: Password
ga: Pasfhocal

en: View
ga: Féach ar

en: Created
ga: Cruthaithe

en: Price
ga: Praghas

en: Add to cart
ga: Cuir i mo chairt

en: Apply
ga: Cuir i bhfeidhm
