Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (51 entries)

en: Title
ro: Titlu

en: Delete
ro: Șterge

en: Remove
ro: Elimină

en: Language
ro: Limba

en: Quantity
ro: Cantitate

en: Tags
ro: Etichete

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Tag
ro: Marcaj

en: Edit
ro: Editați

en: Reset
ro: Resetează

en: Weight
ro: Greutate

en: Image
ro: Imagine

en: Settings
ro: Setări

en: Name
ro: Nume

en: Update
ro: Actualizare

en: View
ro: Afișează

en: Updated
ro: Actualizat

en: Theme
ro: Temă

en: Options
ro: Opțiuni

en: Created
ro: Creat

en: All
ro: Toate

en: Never
ro: Niciodată

en: Published
ro: Publicat

en: Authored by
ro: Autor

en: Price
ro: Preţ

en: Product ID
ro: ID Produs

en: Add to cart
ro: Adaugă în coş

en: Desc
ro: Descendent

en: Store
ro: Magazin

en: SKU
ro: Cod

en: Position
ro: Poziție

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Full
ro: Complet

en: Product type
ro: Tip produs

en: Cart
ro: Coş

en: Changed
ro: Schimbat

en: ‹ Previous
ro: ‹ Anterior

en: Next ›
ro: Următor ›

en: Apply
ro: Aplică

en: Language code
ro: Codul limbii

en: Offset
ro: Decalaj

en: Tips
ro: Sfaturi

en: More info
ro: Mai multe informații

en: Add to cart form
ro: Adaugă la formularul coș

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: « First
ro: « Primul

en: Last »
ro: Ultimul »

en: Entity ID
ro: ID-ul entității

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
