Shopify eCommerce (8.x-1.0-alpha6) - en to se translation catalogue (16 entries)

en: Title
se: Bajilčala

en: Delete
se: Sihko

en: Language
se: Giella

en: Edit
se: Rievdat

en: Password
se: Beassansátni

en: Image
se: Govva

en: Name
se: Namma

en: Help
se: Veahkki

en: Update
se: Ođasmahte

en: View
se: Čájet

en: Updated
se: Ođastuvvon

en: Created
se: Almmuhuvvon

en: All
se: Buot

en: Published
se: Almmuhuvvon

en: Position
se: Virgi

en: Sort by
se: Sirre
