Shopify API (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (5 entries)

en: Password
ru: Пароль

en: Help
ru: Справка

en: Domain
ru: Домен

en: API key
ru: API-ключ

en: Connection
ru: Соединение
