Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ca translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ca: Camps

en: Decimal marker
ca: Separador de decimals

en: About
ca: Detalls

en: Decimal point
ca: Punt decimal

en: Comma
ca: Coma

en: Uses
ca: Usos

en: Manage display
ca: Gestiona la presentació

[ctx: decimal places]
en: Scale
ca: Escala
