Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (8 entries)

en: Fields
de: Felder

en: Decimal marker
de: Dezimalzeichen

en: About
de: Über

en: Decimal point
de: Dezimalpunkt

en: Comma
de: Komma

en: Uses
de: Verwendungszwecke

en: Manage display
de: Anzeige verwalten

[ctx: decimal places]
en: Scale
de: Dezimalstellen
