Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Fields
fi: Kentät

en: Decimal marker
fi: Desimaalimerkki

en: About
fi: Tietoja

en: Decimal point
fi: Desimaalipiste

en: Comma
fi: Pilkku

en: Uses
fi: Käyttää

en: Manage display
fi: Ylläpidä näkymää
