Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: Fields
hu: Mezők

en: Decimal marker
hu: Decimális jelölő

en: About
hu: Leírás

en: Decimal point
hu: Tizedespont

en: Comma
hu: Vessző

en: Uses
hu: Használat

en: Manage display
hu: Megjelenés beállítása

[ctx: decimal places]
en: Scale
hu: Skála
