Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Fields
hy: Դաշտեր

en: Decimal marker
hy: Տասնորդական կոտորակ մարկեր

en: Decimal point
hy: Տասնորդական կետ

en: Comma
hy: Ստորակետ

en: Uses
hy: Օգտագործում

en: Manage display
hy: Կառավարել ցուցադրումը
