Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to id translation catalogue (8 entries)

en: Fields
id: Bidang isian

en: Decimal marker
id: Tanda desimal

en: About
id: Tentang

en: Decimal point
id: Poin desimal

en: Comma
id: Koma

en: Uses
id: Penggunaan

en: Manage display
id: Kelola tampilan

[ctx: decimal places]
en: Scale
id: Skala
