Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ja translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ja: フィールド

en: Decimal marker
ja: 小数点記号

en: About
ja: アバウト

en: Decimal point
ja: 小数点

en: Comma
ja: コンマ

en: Uses
ja: 機能

en: Manage display
ja: 表示管理

[ctx: decimal places]
en: Scale
ja: スケール
