Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Fields
jv: Field

en: Decimal marker
jv: Tandha desimal

en: About
jv: Ngenani

en: Decimal point
jv: Titik desimal

en: Comma
jv: Koma

en: Manage display
jv: Nata tampilan
