Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (7 entries)

en: Fields
lv: Lauki

en: Decimal marker
lv: Decimālzīme

en: About
lv: Par

en: Decimal point
lv: Decimālzīme

en: Comma
lv: Komats

en: Uses
lv: Lieto

en: Manage display
lv: Pārvaldīt attēlojumu
