Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Fields
pl: Pola

en: Decimal marker
pl: Separator części ułamkowej

en: About
pl: O stronie

en: Decimal point
pl: Separator dziesiętny

en: Comma
pl: Przecinek

en: Uses
pl: Używa

en: Manage display
pl: Zarządzaj wyświetlaniem

[ctx: decimal places]
en: Scale
pl: Skala
