Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Fields
fa: میدانها

en: Decimal marker
fa: علامت اعشار

en: About
fa: درباره

en: Decimal point
fa: ممیز دهدهی

en: Comma
fa: کاما

en: Uses
fa: استفاده‌ها

en: Manage display
fa: اداره نمایش
