Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Fields
ru: Поля

en: Decimal marker
ru: Разделитель целой и дробной части

en: About
ru: Информация

en: Decimal point
ru: Десятичная точка

en: Comma
ru: Запятая

en: Uses
ru: Использование

en: Manage display
ru: Управление отображением

[ctx: decimal places]
en: Scale
ru: Порядок
