Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Fields
sk: Polia

en: Decimal marker
sk: Znak desatinnej čiarky

en: About
sk: Informácie o

en: Decimal point
sk: Desatinná bodka

en: Comma
sk: Čiarka

en: Uses
sk: Používa

en: Manage display
sk: Spravovať zobrazenie
