Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to uk translation catalogue (8 entries)

en: Fields
uk: Поля

en: Decimal marker
uk: Позначка десяткового числа

en: About
uk: Про модуль

en: Decimal point
uk: Крапка

en: Comma
uk: Кома

en: Uses
uk: Використання

en: Manage display
uk: Керувати відображенням

[ctx: decimal places]
en: Scale
uk: Порядок
