Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Fields
ar: الحقول

en: Decimal marker
ar: الفاصلة العشرية

en: About
ar: حول

en: Decimal point
ar: نقطة عشرية

en: Comma
ar: فاصلة

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Manage display
ar: تسيير العرض
