Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Fields
az: Sahələr

en: Decimal marker
az: Onluq narker

en: About
az: Haqqında

en: Decimal point
az: Onluq nöqtə

en: Comma
az: Vergül

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Manage display
az: Ekranı idarə edin
