Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to be translation catalogue (7 entries)

en: Fields
be: Палі

en: Decimal marker
be: Дзесятковы знак

en: About
be: Аб

en: Decimal point
be: Дзесятковая коска

en: Comma
be: Коска

en: Uses
be: Выкарыстанне

en: Manage display
be: Кіраваць паказам
