Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Fields
bo: གནས་ཁོངས།

en: Decimal marker
bo: སིལ་གྲངས་རྟགས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Decimal point
bo: སིལ་གྲངས་ཚེག

en: Comma
bo: ཚེག་འབྲིང༼,༽

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Manage display
bo: མངོན་སྟོན་དོ་དམ
