Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Fields
cs: Pole

en: Decimal marker
cs: Oddělovač desetinných míst

en: About
cs: Popis

en: Decimal point
cs: Desetinná tečka

en: Comma
cs: Čárka

en: Uses
cs: Použití

en: Manage display
cs: Správa zobrazení

[ctx: decimal places]
en: Scale
cs: Rozsah
