Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Fields
da: Felter

en: Decimal marker
da: Decimalmarkør

en: About
da: Om

en: Decimal point
da: Decimaltegn

en: Comma
da: Komma

en: Uses
da: Bruger

en: Manage display
da: Håndtér visning

[ctx: decimal places]
en: Scale
da: Skalér
