Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Fields
el: Πεδία

en: Decimal marker
el: Χαρακτήρας υποδιαστολής

en: About
el: Περί

en: Decimal point
el: Υποδιαστολή

en: Comma
el: Κόμμα

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Manage display
el: Διαχείριση εμφάνισης

[ctx: decimal places]
en: Scale
el: Κλίμακα
    στο πλαίσιο: δεκαδικά ψηφία
