Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Fields
es: Campos

en: Decimal marker
es: Marcador decimal

en: About
es: Acerca de

en: Decimal point
es: Coma decimal

en: Comma
es: Coma

en: Uses
es: Usos

en: Manage display
es: Gestionar presentación

[ctx: decimal places]
en: Scale
es: Escala
