Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to et translation catalogue (8 entries)

en: Fields
et: Väljad

en: Decimal marker
et: Komakoha tähis

en: About
et: Programmist

en: Decimal point
et: punkt

en: Comma
et: koma

en: Uses
et: Kasutab

en: Manage display
et: Kuva haldus

[ctx: decimal places]
en: Scale
et: Mastaap
