Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Fields
eu: Eremuak

en: Decimal marker
eu: Hamartarraren marka

en: About
eu: (r)i buruz

en: Comma
eu: Koma

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Manage display
eu: Aurkezpena kudeatu
