Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Fields
fr: Champs

en: Decimal marker
fr: Séparateur de décimales

en: About
fr: À propos

en: Decimal point
fr: Marqueur décimal

en: Comma
fr: Virgule

en: Uses
fr: Utilisations

en: Manage display
fr: Gérer l'affichage

[ctx: decimal places]
en: Scale
fr: Précision
