Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Fields
gl: Campos

en: Decimal marker
gl: Marca de decimal

en: About
gl: Información

en: Decimal point
gl: Coma decimal

en: Comma
gl: Coma

en: Uses
gl: Usos

en: Manage display
gl: Xestionar a visualización
