Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Fields
he: שדות

en: Decimal marker
he: סמן עשרוני

en: About
he: אודות

en: Decimal point
he: נקודה עשרונית

en: Comma
he: פסיק

en: Uses
he: שימושים

en: Manage display
he: ניהול תצוגה
