Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Fields
hi: क्षेत्र

en: Decimal marker
hi: दशमलव निशान

en: About
hi: के बारे में

en: Decimal point
hi: दशमलव बिंदु

en: Comma
hi: अल्पविराम

en: Uses
hi: उपयोग

[ctx: decimal places]
en: Scale
hi: स्केल
    संदर्भ में: दशमलव स्थान
