Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Fields
hr: Polja

en: Decimal marker
hr: Decimalna oznaka

en: About
hr: Opis

en: Decimal point
hr: Decimalna točka

en: Comma
hr: Zarez

en: Uses
hr: Uporaba

en: Manage display
hr: Uredi prikaz
