Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to it translation catalogue (8 entries)

en: Fields
it: Campi

en: Decimal marker
it: Simbolo decimale

en: About
it: Informazioni

en: Decimal point
it: Virgola decimale

en: Comma
it: Virgola

en: Uses
it: Usa

en: Manage display
it: Gestione visualizzazione

[ctx: decimal places]
en: Scale
it: Scalare
