Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Decimal marker
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: About
km: អំពី

en: Decimal point
km: សញ្ញា​ក្បៀស

en: Comma
km: សញ្ញា​ក្បៀស (,)

en: Uses
km: ប្រើ

en: Manage display
km: គ្រប់​គ្រង​ការ​បង្ហាញ
