Short Scale Formatter (1.0.0-alpha4) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Decimal marker
lt: Dešimtimis žymeklis

en: About
lt: Apie

en: Decimal point
lt: Dešimtainis taškas

en: Comma
lt: Kablelis

en: Uses
lt: Naudoja

en: Manage display
lt: Laukelių atvaizdavimas
